این وب سایت به دلیل عدم تمدید حساب کاربری مسدود شده است.

ساخت سایت با سایت ساز سی می پلاس

دوره زبان ترکی استانبولی

آموزش زبان ترکی استانبولی

زبان ترکی استانبولی بین 10 زبان اول دنیا از لحاظ کاربرد محسوب می شود که آموزشگاه زبان نالج نیز مفتخر به برگزاری دوره های مختلف آموزش زبان ترکی استانبولی نیز می باشد.ترکی دارای قدمتی دیرینه می باشد و جایگاه با اهمیتی در کشورهای آسیایی و اروپای شرقی برخوردار است. جالب است بدانید زبان ترکی در بسیاری از موقعیت های آکادمیکی در بین کشورهای اروپایی و آمریکایی نقش کلیدی ایفا می کند. بیش از 75 میلیون نفر به زبان ترکی صحبت می کنند و با توجه به شرایط فعلی کشورمان ایران دانستن زبان ترکی بسیار حائز اهمیت می باشد. بسیارند افرادی که طالب مهاجرت و یا ادامه تحصیل به کشور ترکیه می باشند. به دلیل وجود شرایط سهلی که در حال حاضر در این منطقه برقرار است. هم چنین به دلیل مراودات کاری و بازرگانی ایران و ترکیه دانستن این زبان نقش پر رنگی را در زمینه های شغلی ایفا می کند.

هدف دوره

به هر دلیلی که نیاز به یادگیری زبان ترکی استانبولی دارید ، مؤسسه زبان آموزان رادين بهترین گزینه ممکن برای شماست چون کلاس های ترکی استانبولی در ساعت ها و روزهای متفاوت برگزار می شوند و برای تمامی زبان آموزان با شرایط متفاوت گزینه دارد. مؤسسه زبان آموزان نالج حتی برای کسانی که در شهرستان ها ساکن هستند و تمایل به یادگیری این زبان دارند امکان آموزش از راه دور زبان ترکی استانبولی را فراهم کرده است. با توجه به مزایای ذکر شده، سری کتاب های جامعIstanbul  منبع بسیار کاملی برای زبان آموزانی است که قصد شرکت در آزمون Tomer را دارند. آزمون ترکی استانبولی Tomer آزمونی است که همانند آزمون های بین المللی زبان های دیگر همچون IELTS, TOEFL, DALF, DELF,… سعی می کند معیاری برای سنجش زبان آموزان فراهم نماید. مؤسسه زبان آموزان رادين با همكاري بنيانگذاران آموزش زبان تركي در ايران و جذب اساتيد NATIVE كه متولد تركيه هستند و تحصیلات آکادمیک آنها آموزش زبان ترکی استانبولی است، توانسته است حداكثر رضايتمندي زبان آموزان خود را جلب و در دستيابي آنها به اهدافشان همراهي نمايد.


 محتوا و سرفصل‌های دوره

  1. آموزش ترکی استانبولی در مؤسسه زبان آموزان نالج بر اساس کتاب آموزش زبان ترکی استانبولی Istanbul  می باشد که جزو کتاب های تأیید شده کشور ترکیه می باشد. این کتاب ها برطبق آخرین متد آموزشی زبان ترکی استانبولی می باشند و زبان آموزان را برای اهداف متفاوتی همچون مکالمه زبان ترکی استانبولی ، مهاجرت ، تحصیل و یا کار آماده می سازد. کتابIstanbul  همراه با سی دی صوتی است که زبان ترکی استانبولی را گام به گام از مبتدی تا پیشرفته به صورت سریع و مؤثر به زبان آموزان آموزش خواهد داد. آنچه این روش آموزشی را از دیگر متدهای آموزشی متمایز میسازد آن است که هم زمان بر چهار مهارت زبانی تکیه دارد؛ بنابراین ، زبان آموز علاوه بر آنکه بعد از به پایان رساندن کتاب اول می تواند به راحتی مکالمات روزمره را با لهجه ای صحیح داشته باشد این توانایی را نیز پیدا خواهد کرد که نامه و متنی را به زبان ترکی استانبولی بنویسد و یا متن مشکلی که به زبان ترکی استانبولی است را به راحتی تجزیه و تحلیل کند.
  2. آموزش ترکی استانبولی در مؤسسه زبان آموزان رادين توسط اساتید مجرب با تحصیلات آکادمیک مربوطه انجام می شود و  مهارت مکالمه اولین هدف برای ارتقای زبان آموزان می باشد.


آدرس
مازندران، بابلسر،
خیابان پاسداران، داخل کوچه پاسدران 13

تماس بگیرید

88439 352 011

شبکه های اجتماعی

Telegram  
Instagram
Facebook
  Twiter